BBV po 25 letech

Osmifinále superligy začali vítězné hráči Black Angels a Liberce

Florbalisté Black Angels a Liberce vykročili v osmifinále play-off superligy lépe za postupem mezi nejlepší osmičku v soubojích na dva vítězné zápasy. Pražané i díky čtyřem bodům za gól a tři asistence Jakuba Bočka zdolali doma Otrokovice 4:1 a Liberec vyhrál na hřišti FBC Ostrava také 4:1. Druhé duely se hrají v neděli od 17:00 v Otrokovicích a v Liberci.

Radost florbalistů Black Angels
zdroj: blackangels.cz

Black Angels se poprvé radovali ve 4. minutě po trefě Jakuba Bočka. Hned za 59 sekund sice vyrovnal Samuel Kelemen, ale v polovině úvodní části vrátil Pražanům vedení Jakub Hromada a 10 vteřin před koncem první třetiny zvýšil v přesilové hře Matouš Burian. V 53. minutě pečetil výhru svým druhým gólem Hromada.

V Ostravě padla první branka také ve 4. minutě a radoval se z ní hostující Matěj Klucho. V čase 10:51 sice smazal ztrátu Michal Sládek, ale přesně za minutu poslal Severočechy zpět do náskoku Radek Valeš. V závěrečné třetině dovršili vítězství Vojtěch Janeček a Vojtěch Wiener.