Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
SP Finsko

Obhájci titulu z Chodova jsou v problémech, s Vítkovicemi doma prohráli i podruhé

Po bláznivé přestřelce v úvodním duelu semifinále play-off se florbalistům Vítkovic podařilo vyhrát i druhé vzájemné měření sil s Chodovem. Na palubovce mistrovského celku slavili po jednoznačném výsledku 7:3 a před přesunem série na sever Moravy vedou už 2:0. Dvakrát se do střelecké listiny zapsali Lukáš Řezanina a Jakub Hubálek.

Vítkovice, které v neděli vyhrály na hřišti Chodova 6:5, se ujaly vedení v páté minutě díky Hrubému. Náskok pak zvýšili Hubálek s Tokošem a po 25 vteřinách třetí třetiny upravil Řezanina už na 4:0.

V 48. minutě sice zkorigoval stav Sýkora, ale Delong s Hubálkem získali hostům už pětibrankový náskok. Marek Vávra s Ondruškem snížili na 3:6, ale poslední slovo měl trefou do prázdné domácí branky Řezanina.

"Se soupeřem, jako jsou Vítkovice, musíme hrát každou vteřinu na hraně svého maxima. Dnes jsme opět na část první třetiny vypadli z role a byli jsme za to krutě potrestáni. Od poloviny zápasu to byl Chodov, který je schopen sérii otočit, ale neměli jsme kvalitu v zakončení. Teď si odpočineme a pojedeme pro dvě výhry do Ostravy," řekl kouč Chodova David Podhráský.

"Předvedli jsme silný morál, Souča (Lukáš Souček) se rozchytal. Přijeli jsme pro dvě výhry, ale zpět na zem. Je nutná pokora, dřina a kvalita s míčkem. Těšíme se do Ostravy a na naše pekelné fanoušky," uvedl trenér Vítkovic Pavel Brus.

Semifinále play-off superligy florbalistů - 2. zápas:

Chodov - 1. SC Vítkovice 3:7 (0:3, 0:0, 3:4)

Branky: 48. Sýkora, 59. M. Vávra, 59. Ondrušek - 14. a 55. Hubálek, 41. a 60. Řezanina, 5. Hrubý, 15. Tokoš, 53. Delong. Stav série: 0:2.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články