Horák dokonal hattrick v prodloužení a zajistil Otrokovicím skalp brněnského nováčka

Bláznivou přestřelku v předehrávce 3. kola superligy zvládli lépe florbalisté Otrokovic. Panthers totiž ve své hale porazili nováčka soutěže Hattrick Brno 6:5 v prodloužení. O zisku dvou bodů rozhodl Filip Hrabal, který vstřelil vítězný gól v čase 61:27 a dovršil hattrick. Soupeř z moravské metropole se dočkal ve třetím utkání premiérového bodu mezi elitou.

Michal Nagy z Otrokovic se raduje z gólu
zdroj: ČTK autor: Adámek Ladislav

Hosté, kteří v neděli statečně vzdorovali vicemistrům z Mladé Boleslavi (2:4), sehráli druhý zápas ve dvou dnech. Mezi 16. a 39. minutou otočili stav z 0:2 na 5:2, ale vedení neudrželi a prohráli v prodloužení.

"Bohužel jsme nebyli schopni hrát naši hru do konce duelu a soupeř toho využil. Příště musíme lépe pracovat za tak výhodného stavu," řekl asistent trenéra Hattricku Simon Šiška.