Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Florbalistky Vítkovic na městského rivala znovu nestačily. Podruhé vyhrál i Tatran

Favoritkám se zatím v semifinálových sériích florbalové extraligy žen nedaří. Obhájkyně titulu z Vítkovic prohrály s Ostravou FBC 0:1 a v sérii prohrávají 0:2. Stejně tak i vicemistryně z Chodova napodruhé padly s Tatranem Střešovice 2:3.

Radost florbalistek FBC Ostrava
zdroj: ČTK autor: Vondrouš Roman

Vítkovice do soboty držely vítěznou šňůru od 4. listopadu 2019. Tehdy prohrály také s FBC Ostrava, které vyhrálo na domácím hřišti 4:3 v prodloužení. V sobotu se pak třetí tým základní části radoval po vítězství 4:2. Jedinou branku dnes vstřelila v 37. minutě polská útočnice Malwina Zagórská. Brankářka Veronika Tomšová udržela díky 25 úspěšným zákrokům čisté konto.

Tatran v sobotu v pražském derby na Jižním Městě vyhrál 4:3 a ve v druhém duelu se ujal vedení v čase 3:18 díky brance Kateřiny Seemanové. Za 93 sekund sice vyrovnala Emilie Skalíková, ale v polovině utkání vrátila Střešovicím náskok Kateřina Vachudová a ve 34. minutě zvýšila Vendula Beránková na 3:1. V 57. minutě druhý tým základní části zkorigoval výsledek díky brance Magdalény Pláškové, ale na víc už nedosáhl.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články