Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv Z 2000: Česko - Nizozemsko

Florbalistky rozdrtily na Polish Cupu Němky a skončily třetí

Babimost (Polsko) – České florbalistky porazily v posledním vystoupení na Polish Cupu v Babimostu Německo vysoko 9:1 a obsadily konečné třetí místo. Další turnaj před prosincovým mistrovstvím světa ve Švýcarsku čeká výběr trenérek Karolíny Šatalíkové a Markéty Šteglové v listopadu, kdy se představí na Euro Floorball Tour v Helsinkách.

Florbal
zdroj: isifa/VLP autor: Jiří Kopáč

Český tým zápas rychle rozhodl a po trefách Szotkowské, Macurové a Paulovičové vedl už v osmé minutě 3:0. Ještě v úvodním dějství sice snížila z trestného střílení Baumgartenová, ale v druhém dějství zvýšily náskok Dominika Šteglová s Jílkovou, a to ještě Adéla Bočanová neproměnila penaltu.

V závěrečné části už gólmanka Gatzschová opět lovila balónky ze své sítě. Skórovaly Kamila Bočanová, Kotíková, z trestného střílení Macurová a 113 vteřin před koncem Adéla Bočanová. Desítku už se českým florbalistkám dovršit nepodařilo.

Česká republika - Německo 9:1 (3:1, 2:0, 4:0)

Branky: 7. a 56. z tr. střílení Macurová, 3. Szotkowská, 8. Paulovičová, 30. Šteglová, 34. Jílková, 48. K. Bočanová, 50. Kotíková, 59. A. Bočanová - 16. z tr. střílení Baumgartenová.

Zdroj
ČT24, ČTK

Hlavní zprávy