Volejbalový magazín

Florbalistky Chodova opět porazily Herbadent, tentokrát 6:1

Praha - Souboj druhého a třetího týmu ženské florbalové extraligové tabulky byl k vidění v pražské chodovské hale. Úspěšnější byly opět hráčky Chodova, které poté, co ovládly domácí pohár, přehrály Herbadent podruhé ve dvou týdnech, tentokrát v 17. extraligovém kole v poměru 6:1.

Sestřih a ohlas utkání Chodov - Herbadent Praha 11 SJM

Zápas mezi Herbadentem a Chodovem začal z důvodu pozdního příjezdu rozhodčích o půl hodiny později a na hře obou týmů na počátku utkání to bylo znát. Vlažný začátek ukončila ve 4. minutě přesnou střelou chodovská lvice Tožičková.

Herbadentu se sice zásluhou dorážky Kubišové podařilo vyrovnat, ale od druhé třetiny už na hřišti jasně vládly hráčky Chodova. Ve druhé dvacetiminutovce nastřílely celkem čtyři branky, dvakrát se trefila reprezentantka Řepková a domácí výrazný náskok už nepustily.