Lyžování ČR 2024

Florbalistky Bohemians obdržely debakl od Herbadentu, Vítkovice uspěly na Chodově

Praha - Florbalistkám Bohemians se nepovedl vstup do zápasu 19. kola extraligy proti vedoucímu Herbadentu a proti favoritkám se nedokázaly pořádně prosadit. Duel prohrály vysoko 2:8.

Hráčky Bohemians Praha by měly pronásledovat nejlepší tři celky v tabulce ženské extraligy, ale zatím se jim to moc nedaří. Po první třetině prohrával zelenobílý celek už 0:4. Ve druhé části sice celek Bohemians tlačil, ale branku z tohoto nátlaku nevytěžil. Hned třemi brankami se blýskla Dominika Steinbachová a přispěla tak velmi výrazně k vítězství Herbadentu 8:2.

Florbalistky z Jižního města sice v této sezoně nastřílely nejvíc branek, v tabulce jim ale patří až třetí místo. Proti silným týmům se jim totiž nedaří. A ani souboj s úřadujícími mistryněmi nezvládly, s Vítkovicemi prohrály 2:4.

V dalších utkáních 19. kola podlehl Sokol Židenice Olomouci 2:3 v prodloužení a Elite Praha prohrál s Libercem 2:5.

Extraliga florbalistek - 19. kolo

FbŠ Bohemians - Herbadent SJM Praha 11 2:8 (0:4, 0:0, 2:4), Sokol Židenice - FBS Olomouc 2:3 v prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1), Elite Praha - FBC Liberec 2:5 (0:1, 0:4, 2:0),  FBC Ostrava - Tatran Střešovice 5:2 (2:1, 1:0, 2:1), JM Chodov - 1. SC Vítkovice 2:4 (1:1, 1:3, 0:0), Sokol Královské Vinohrady - FBK Jičín 3:6 (0:3, 1:2, 2:1).