Urban Challenge Praha

Florbalisté Vítkovic dali Střešovicím deset gólů a zůstávají neporažení

Jediné dva dosud bezchybné celky nové sezony florbalové superligy se střetly v dohrávce šestého kola nejvyšší tuzemské soutěže. A poté zbyl jen jediný stoprocentní. Vítkovice porazily Střešovice 10:5 a předvedly, co je to produktivita v praxi. Vítězové vedou tabulku s osmnácti body.

Utkání Střešovice - Vítkovice
zdroj: ČTK autor: Vít Šimánek

Hráči Tatranu měli na rozdíl od svého soupeře odehrány jen tři zápasy a i tady to vypadalo, že si jdou pro čtvrté vítězství. Ve třinácté minutě vedli 2:0 po trefách Pánka a Meliše.

Jenže pak se soupeř probral a do konce první třetiny stihl vyrovnat. Potom už si hráči Vítkovic nedali vidinu šesté výhry za sebou vzít. Největší zásluhu na tom měli Gattnar a Jan Šebesta – kteří dohromady nastříleli polovinu gólů vítězného celku.

Sestřih a ohlasy utkání Střešovice - Vítkovice

Dohrávka 6. kola superligy florbalistů:

Tatran Střešovice - Vítkovice 5:10 (2:2, 2:5, 1:3)

Branky: 1. Pánek, 13. Meliš, 26. Langer, 36. Havlas, 46. Šindelář - 23., 28. a 53. R. Gattnar, 22. a 45. Jan Šebesta, 18. Besta, 20. Hatala, 33. Bräuer, 35. Kuczera, 59. Delong.