Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
BBV po 25 letech

Florbalisté Střešovic porazili na Czech Open Falun a sahají po finále

Florbalisté pořádajícího Tatranu Střešovice porazili na mezinárodním turnaji Czech Open v Praze úřadujícího švédského mistra Falun 4:2 a sahají po postupu do finále. Ve čtvrtečním úvodním utkání ve skupině A totiž porazili Zug United a v sobotu jim stačí proti finskému celku EräViikingit i remíza. Ve skupině B čeká přímý souboj o finále také Vítkovice s dalším švédským týmem Pixbo Wallenstam.

zdroj: Facebook Tatran Střešovice

Tatran útočí na třetí finále na Czech Open za sebou. Předloni, kdy prohrál ve finále s Vítkovicemi, i při loňském triumfu po rozhodujícím souboji se Spartou ale kvůli pandemii koronaviru startovaly shodně jen čtyři české celky.

Úřadujícího českého vicemistra dostal proti Falunu v 6. minutě do vedení Ondřej Sádlo. Za 48 sekund vyrovnal Emil Lundmark a ve 23. minutě otočil stav Ahmad Aldeeb.

Tatran odpověděl 83 vteřin před koncem druhé části, kdy využil přesilovou hru Milan Meliš. V čase 51:54 se postaral o vítěznou branku Jonáš Kreysa a výsledek ještě pečetil Bohumil Piskáček.

Vítkovice navázaly na čtvrteční vítězství nad Spartou 8:3 proti švýcarskému SV Willer-Ersigen, který porazily 7:4.

I díky dvěma brankám Martina Gattnara nejdřív vedly 3:1, potom prohrávaly 3:4, ale ve 32. minutě zahájil obrat Jiří Besta a v závěrečné části rozhodl dvěma góly Adam Delong. Pojistku přidal Michal Pažák. Sparta podlehla Pixbu vysoko 4:12.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články