Magazín EURO 2024

Florbalisté Sparty vyhráli proti Otrokovicím až v prodloužení

Florbalisté pražské Sparty vyhráli v předehrávce 20. kola superligy ve Zlíně v přímém souboji o čtvrté místo nad domácími Otrokovicemi 7:6 v prodloužení. Rozhodl o tom v čase 61:40 svou druhou brankou v utkání slovinský útočník Robert Košir, který stejným způsobem zařídil v sobotu domácí vítězství nad FBC Ostrava (8:7 v prodloužení).

Florbalisté Sparty vyhráli nad Otrokovicemi 7:6 v prodl.

"Opět se opakovala situace ze zápasu s Ostravou, kdy jsme neudrželi tříbrankové vedení. Máme z tohoto zápasu dobrý bod navíc v prodloužení, ale musíme se zaměřit na udržení koncentrace po celých šedesát minut, protože nemusíme mít tolik štěstí donekonečna," řekl asistent trenéra Sparty Radek Skalička.

Sparta získala už 36 bodů a vytvořila nový klubový rekord. Dosud bylo jejím maximem 35 bodů z ročníku 1997/98.

Otrokovice - Sparta Praha 6:7 v prodl. (2:3, 1:3, 3:0 - 0:1), hráno ve Zlíně

Branky: 15. a 51. Zapletal, 7. Szweda, 27. Uhrinovský, 42. Kostka, 58. Ťopek - 10. a 62. Košir, 19. a 30. Kareš, 21. a 28. Časar, 16. Pruner.