BBV po 25 letech

České florbalistky si poradily se Slovenskem a skončily třetí

Babimost (Polsko) – V závěrečném utkání na Polish Cup zvítězily české florbalistky nad Slovenskem 8:1, a ač získaly stejně bodů jako Finsko a Švýcarsko, nejhorší skóre z minitabulky vzájemných zápasů je odsunulo na konečné třetí místo.

Češky už v 11. minutě vedly 6:0. Ve čtvrté minutě otevřela skóre Macurová, mezi sedmou a osmou minutou se za 50 vteřin prosadily postupně Žůrková, Hašová a Vojáčková. Další dva slepené góly přidaly v úvodním dějství během 29 sekund Jílková a Žůrková.

Na další trefu se čekalo až do 48. minuty, kdy se trefila Paulovičová. Brankářce Horňákové pak sebrala čisté konto Behancová. Výsledek dovršila Krupnová, která byla se sedmi trefami nejlepší střelkyní a s osmi body i nejproduktivnější hráčkou turnaje.