MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko

Zemanové patřil i čtvrtý závod Českého poháru. V Holých Vrších dominovala

Čtvrtý závod sezony, čtvrtá výhra. Kristýna Zemanová v aktuálním ročníku cyklokrosového Českého poháru zatím marně hledá přemožitelku. Závod v Holých Vrších ovládla s více než půlminutovým náskokem. Třetí vítězství v řadě si v mužském závodě připsal Michael Boroš.

Zemanová dominovala i ve čtvrtém závodu ToiToi Cupu

Bronzová medailistka z MS v kategorii do 23 let Zemanová zvítězila s více než půlminutovým náskokem před Slovenkou Viktórií Chladoňovou. Třetí byla se ztrátou půldruhé minuty vítězka domácího seriálu z minulé sezony Kateřina Douděrová.

Šestinásobný mistr republiky Boroš porazil o dvacet sekund tradičního účastníka Toi Toi Cupu Marka Konwu z Polska. Na třetím místě skončil s odstupem 47 sekund Jakub Říman.

Seriál pokračuje za týden v Plzni.

Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Holých Vrších:

Muži: 1. Boroš (Elkov Kasper) 1:01:20, 2. Konwa (Pol.) -20, 3. Říman (DK Bikeshop) -47, 4. Ježek (Brilon Racing) -1:02, 5. Fiala (ČEZ Tábor) -1:05, 6. Černý (Expres CZ-Tufo Kolín) -1:09.

Průběžné pořadí (po 4 ze 7 závodů): 1. Boroš 300, 2. Fiala 275, 2. Konwa 270.

Ženy: 1. Zemanová (Brilon Racing) 47:49, 2. Chladoňová (SR) -32, 3. Douděrová (Jaroslav Kulhavý Team) -1:28, 4. Tvarůžková (Expres CZ-Tufo Kolín) -1:44, 5. Hezinová (SportRaces Cycling) -2:08, 6. Gottwaldová (CP team) -2:17.

Průběžné pořadí (po 4 ze 7 závodů): 1. Zemanová 400, 2. Hladíková (Brilon Racing) 252, 3. Tvarůžková 216.