Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Cyklotoulky

Soutěž k TdF 2024 – 11. etapa

Sledujte s námi letošní Tour de France a vyhrajte krásné ceny, stačí správně odpovědět na naši otázku.

Tour de France
zdroj: letour.fr

Se kterými jezdci stál Ján Svorada na stupních vítězů jako český mistr v roce 1998?

a) Jaromír Purmenský a Ondřej Fadrný

b) Milan Kadlec a Ondřej Sosenka

Vaše odpovědi posílejte ve tvaru TDF mezera A nebo B na telefonní číslo 90011 do dnešní půlnoci. Cena SMS dle tarifu operátora. Technicky zajišťuje ATS Praha www.atspraha.cz

Denně vybereme ze správných odpovědí pět výherců. Pátý vyhraje knihu Nové příběhy Staré dámy sportovního novináře Tomáše Macka, čtvrtý knihu Srdcem na kole Českem od Cycling Routes, třetí voucher na 2000 Kč od společnosti Tipsport, druhý dárkový set v hodnotě 2500 Kč od MTBIKER.shop a Pierre Baguette cycling team a první přenosný reproduktor JVC o výkonu 60 W v hodnotě 2599 Kč od značky JVC.

Výherci:

Vladimír Marx, Hořice
Pavel Adamec, Vysoké Mýto
Ondřej Kubát, Praha
Monika Theinerová, České Budějovice
Jana Najmanová, Pěnčín

Po skončení Tour vybereme ze všech správných odpovědí čtyři výherce. Čtvrtý vyhraje televizor JVC s úhlopříčkou 75 palců a technologií QLED v hodnotě 22 990 Kč od značky JVC, třetí podepsaný cyklistický dres Peterem Saganem, druhý karbonová kola ERE Genus II SL30 v hodnotě 37 500 Kč a první silniční kolo TIME Alp d'Huez disc s výbavou Shimano ULTEGRA Di2 12s a karbonovými koly ERE research OMNIA CLR 45 od CYCLEVERSUM v hodnotě 190 000 Kč.

Jména výherců najdete po skončení Tour na těchto stránkách.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Soubory ke stažení:

Hlavní zprávy

Nejčtenější články