Lyžování ČR 2024

Paprstka zvítězil v cyklokrosovém poháru podruhé za sebou

Milovice - Třetí závod Českého poháru v cyklokrosu vyhrál Tomáš Paprstka a zopakoval týden staré vítězství z Hlinska. V průběžném pořadí Toi Toi Cupu vede o 12 bodů před Lubomírem Petrušem, který dojel druhý se ztrátou 57 sekund.

Paprstka opět zvítězil v cyklokrosovém poháru

"Jsem rád, že mi forma drží, a je vidět, že mé předchozí výsledky nebyly náhodné. Je to důsledek kvalitní přípravy," citoval web cyklistického svazu Paprstku, který soupeřům ujel hned v prvním okruhu. "Rozhodující závody mě ale nečekají na domácích okruzích. Prvním vrcholem pro mě bude evropský šampionát v Huibergenu 7. listopadu," řekl jezdec týmu Remerx Merida Kolín.

Závod žen při absenci Pavly Havlíkové, která ovládla úvodní dva díly, se stal kořistí juniorky Nikoly Noskové. Ta ve finiši porazila Janu Czeczinkarovou, která se dostala do čela pohárové klasifikace.