Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Magazín světového badmintonu

Kukrle jel na úvod Sazka Tour v úspěšném úniku, finišoval třetí

Michael Kukrle skončil třetí v úvodní etapě závodu Sazka Tour z Uničova do Prostějova. V pětičlenné skupině uprchlíků dorazil jako čtvrtý Jan Kašpar. Vítězství vybojoval Belgičan Rune Herregodts, Jan Hirt přijel v pelotonu se ztrátou 22 sekund.

Rune Herregodts
zdroj: ČTK/PR/SAZKA Tour

Kukrle v dresu týmu Elkov Kasper byl ve skupině, která odjela už krátce po startu a nečekaně náskok udržela až do cíle.

"Věděl jsem, že to bude těžké, bylo to nahoru, dolů, ale chtěl jsem to zkusit a vyhrát etapu, i když jsem si myslel, že to nemá moc šancí na úspěch. A když už to dojelo do cíle, tak se mi to vyhrát nepovedlo, takže nejsem úplně spokojený, jak to dopadlo," řekl Kukrle.

Je nám líto, video expirovalo.
Hirt: V QuickStepu se závodníci ještě zlepšují

Páteční etapa povede z Olomouce na sedlo Pustevny, kam peloton vyjede během dne dvakrát. "Zítra se to změní, dnešní náskok nebude hrát roli," předpokládal Kukrle. "Dneska to bylo takové bolavé, byl jsem před měsícem nemocný, ještě nemám ideální formu. Pojedeme zítra na Honzu Bártu s Kubou Otrubou a uvidíme, jak to půjde," dodal.

Sazka Tour se koná do neděle. V první etapě cyklisté absolvovali 181 kilometrů, v pátek mají před sebou 189 km a 2910 metrů převýšení.

Cyklistický závod Sazka Tour – 1. etapa (Uničov–Prostějov, 181,5 km):

1. Herregodts (Belg./Sport Vlaanderen-Baloise) 4:24:00, 2. Meens (Belg./Bingoal Pauwels Sauces WB), 3. Kukrle (ČR/Elkov Kasper), 4. Kašpar (ČR/ATT Investments) všichni stejný čas, 5. Tarlton (Něm./Lotto-Kern Haus) -3, 6. Fortin (It./Maloja Pushbikers), ...8. Bittner (ČR/Develompent Team DSM) oba -22.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy

Nejčtenější články