Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
BBV po 25 letech

Cavendishovo hrůzné období pokračuje. Nejprve zranění, nyní vloupání

Britský cyklista Mark Cavendish se stal koncem minulého měsíce obětí násilného vloupání. Bývalý mistr světa uvedl, že do jeho domu v Essexu nad ránem 27. listopadu vtrhli čtyři maskovaní a ozbrojení muži, kteří ohrožovali jej a také manželku s dětmi noži.

Mark Cavendish
zdroj: ČTK/ZUMA autor: David Stockman

"Mezi věcmi, které si odnesli, byly dvoje hodinky velké ceny a nostalgické hodnoty. Ale mnohem horší bylo, že jsme přišli o pocit bezpečí, soukromí a důstojnosti, které by má mladá rodina a všichni ostatní měli mít ve vlastním domově," uvedl šestatřicetiletý Cavendish.

K vloupání došlo krátce poté, co byl elitní spurtér propuštěn z nemocnice po nehodě na dráhových závodech v Gentu, kde si zlomil dvě žebra a utrpěl pneumotorax.

Kolega Zdeňka Štybara a Josefa Černého z týmu Quick-Step ve svém příspěvku vyzval veřejnost, aby se s případnými informacemi, jež by mohly pomoci s vypátráním pachatelů, obrátila na policii.

Cavendish letos slavil velkolepý návrat na Tour de France, kde díky vyhraným čtyřem etapám vyrovnal rekord 34 vítězství Eddyho Merckxe a ovládl také bodovací soutěž.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články