Bodovací závod na 500+1 kolo patřil Kadlecovi

Brno – Cyklista pražské Dukly Milan Kadlec zvítězil v Brně v mezinárodním závodě dráhařů na 500+1 kolo. Povedlo se mu to již potřetí. Kvůli deštivému počasí se nejela závěrečná pátá, konečné pořadí tak vzešlo ze sobotního programu.

Milan Kadlec
zdroj: ČTK/imago sportfotodienst

Zkušený Kadlec vyhrál tři etapy a jednou skončil druhý za Polákem Teklinským. "Důležitá byla hned první etapa, v níž se mi podařilo být v úniku čtyřčlenné skupiny. V dalším průběhu jsem také těžil z podpory týmových kolegů," uvedl Kadlec.

Převahu cyklistů Dukly Praha potvrdil druhým místem Ondřej Rybín, reprezentanti armádního klubu vyhráli pořadí poosmé za sebou. Obhájce prvenství Alois Kaňkovský skončil desátý.

Bodovací závod v dráhové cyklistice v Brně na 500+1 kolo:

Konečné pořadí: 1. Kadlec 117 b., 2. Rybín (oba Dukla Praha) 95, 3. Pszczolarski (Tufo Prostějov) 92.