Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
inCycle 2020

MS v biatlonu v ČT se vším všudy. Studio na stadionu a 23 hodin přímých přenosů

Studio přímo na stadionu, reportér v mix zóně, komentátor na stanovišti, kamera na střelnici – to je základní výbava České televize při nadcházejícím Mistrovství světa v biatlonu. Na obrazovkách ČT sport uvidí diváci od čtvrtka 7. března všechny závody v přímém přenosu, v součtu více než třiadvacet hodin vysílání z bojů o medaile. Kompletní zpravodajství a postřehy ze zákulisí nabídne web ctsport.cz.

Biatlon
zdroj: ČTK/DPA

Česká televize vysílá do Östersundu třicetičlenný tým, který divákům zprostředkuje kompletní program nadcházejícího šampionátu.

Do Švédska zavítá vysílání ČT sport poprvé už ve středu večer, kdy sportovní fanoušky přivítá Petr Kubásek, který bude po celou dobu mistrovství moderátorem studia. Spolu s ním budou jednotlivé závody rozebírat Vlastimil Vávra a Ivan Masařík. Do studia by měl vždy zamířit také někdo z reprezentačního týmu, trenéři či přímo závodníci.

Poslechněte si Biatlon fokus podcast před MS:

První závody jsou na programu ve čtvrtek odpoledne – na trať vyjedou smíšené štafety. Všemi závody letošního šampionátu provede diváky Jiří Rejman, jehož při komentování doplní mistr světa z roku 2005 Roman Dostál. Dojmy ze střelnice a rozhovory s realizačním týmem obstará Tomáš Lachman, po dojezdu do cíle vyzpovídá biatlonisty Martin Vichnar.

Biatlon stále táhne

Osm zastávek v rámci Světového poháru dosud sledovalo v České televizi v průměru 447 tisíc diváků starších 15 let, při podílu na sledovanosti přesahujícím 20 %. Vůbec nejsledovanějším přenosem byl závod s hromadným startem mužů z italské Anterselvy. Ten si v neděli 27. ledna nenechalo ujít v průměru 790 tisíc diváků, při podílu na sledovanosti přes 28 %.

Vysílání ČT z MS v biatlonu:

Středa 6. března

20:25 Studio MS v biatlonu – aktuální informace před startem

Čtvrtek 7. března

15:45 smíšená štafeta

Pátek 8. března

15:50 sprint žen

Sobota 9. března

16:00 sprint mužů

Neděle 10. března

13:15 stíhačka žen, 16:00 stíhačka mužů

Úterý 12. března

15:00 vytrvalostní závod žen

Středa 13. března

15:40 vytrvalostní závod mužů

Čtvrtek 14. března

16:40 smíšená štafeta dvojic

Sobota 16. března

13:00 štafeta žen, 16:20 štafeta mužů

Neděle 17. března

12:45 závod s hromadným startem žen, 15:30 závod s hromadným startem mužů

Hlavní zprávy