Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Biatlonisté trénovali na bílých pláních, Šlesingr hlásí návrat

Nové Město na Moravě - Na světovém šampionátu v biatlonu v Novém Městě na Moravě je volný den. Čeští reprezentanti vynechali oficiální trénink a věnovali se lehčí přípravě. Dobrou zprávou pro fanoušky je, že se do přípravy zapojil i uzdravený Michal Šlesingr. Po úterním tréninku pokračuje mistrovství světa v biatlonu středečním individuálním závodem žen. Přímý přenos odvysílá ČT sport a náš web od 17:10.

Je nám líto, video expirovalo.
Biatlonisté trénovali mimo závodní tratě

Michal Šlesingr se uzdravil a je připraven na další závody. "Tělo se dostalo do zápřahu, vypadá to, že se to den ode dne lepší. Cítím se líp. Do vytrvalostního závodu mám čas a do té doby to bude v pořádku," ujistil.

Tým vyjížděl únavu po náročném nedělním programu na pláni u Vlachovic. "Aspoň přijdeme na jiné myšlenky," glosoval trénink mimo Vysočina arénu Ondřej Moravec. "Relax, potkáme tu spoustu lidí, užíváme si to," dodal Zdeněk Vítek.

Aktivní odpočinek si užívala zatím nejúspěšnější členka české reprezentace Veronika Vítková. "Dopoledne jsme si byli lehce vyjet na klasice po rovině, teď už to bude spíše regenerační. Zítra si půjdeme chvíli zastřílet."

I přes nevydařený sprint a stíhačku mají čeští závodníci stále podporu fanoušků. Někteří si trénink u Vlachovic nenechali ujít. "Je to moc pěkný. To je přesně to, co potřebujeme, když při nás fanoušci stojí, i když se nedaří," prohlásil trenér mužského týmu Ondřej Rybář.

Zdroj
ČT sport

Hlavní zprávy