Volejbalový magazín

Hromadnými závody vyvrcholí program v Kontiolahti

Program finské zastávky Světového poháru finišuje. Na trati v Kontiolahti se pojedou hromadné závody. Po nevydařených štafetách jde o českou šanci, jak napravit dojem především ze střelnice. Do závodu naskočí trojice českých reprezentantů. Přímý přenos závodu mužů sledujte od 13:00, závodu žen od 15:40. Oboje na ČT sport a webu ctsport.cz.

Michal Krčmář
zdroj: Český biatlon autor: Petr Slavík

Jednomu z mála, komu se na střeleckých položkách z českého týmu dařilo, byl Michal Krčmář. Ve štafetě zastřílel dvě nuly, které sice jemu a jeho kolegům pozici výrazně nevylepšily (smíšená štafeta skončila čtrnáctá), zapůsobily ale pozitivním dojmem. Ne tak dobré už to bylo na trati a Krčmář sám připustil, že v běhu má problémy.

Veronika Vítková i Ondřej Moravec se naopak se střelbou prali. Oba museli na trestný okruh a nakonec v závodě dvojic skončili až na osmnáctém místě. V hromadném závodě se mohou ukázat zase v lepším světle.