Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Volejbalový magazín

Běh i kolečkové lyže. Biatlonová příprava pokračuje v sluncem zalité Anterselvě

Mužská i ženská biatlonová reprezentace se momentálně připravuje v italské Anterselvě. Jako téměř vždy tu panuje nádherné počasí – slunce projiskřuje blankytné nebe. Nabírání objemu v kombinaci se střelbou, tak vypadají některé tréninkové jednotky.

Je nám líto, video expirovalo.
Biatlonová reprezentace se připravuje v Anterselvě

"Kola jsme nechali doma, takže jsou to kolečkové lyže – klasika nebo bruslení. Pak také běháme a běháme s holemi, když jdeme na túru po horách," popsala Jessica Jislová.

"Základ tvoří objemový trénink v nižších intenzitách, ale tělo si musí zvyknout i na vysokou intenzitu," uvedl pro svazový web trenér Egil Gjelland, který startuje u ženské reprezentace už pátou sezonu.

S týmem už naopak tréninky neabsolvuje Eva Puskarčíková, která ukončila kariéru. "Musím říct, že mi na pokoji chybí. I tady. Zrovna společný trénink bychom si společně užili," podotkla Markéta Davidová po testu ve vysoké intenzitě na 6 x 6 minut.

Běžeckou parťačkou jí byla Tereza Voborníková. "Jsme na tom skoro stejně, máme podobné tepy. Aspoň se trošku hecneme. Jinak si myslím, že lepší běžkyní je Terka," přiznala Davidová pro svazový web.

Ve vysokohorském prostředí zůstane reprezentace ještě týden. První závod je na programu 29. listopadu v Kontiolahti.

Zdroj
ČT sport, biatlon.cz

Hlavní zprávy

Nejčtenější články