Lyžování ČR 2024

Veselý dal proti CSKA 11 bodů, ale Fenerbahce prohrálo v prodloužení o bod

Ani 11 bodů a sedm doskoků Jana Veselého neodvrátilo domácí porážku Fenerbahce s CSKA Moskva 77:78 po prodloužení. Turecký klub poprvé v Eurolize v této sezoně prohrál.

Veselý nezabránil porážce Fenerbahce s CSKA Moskva

Veselý mohl zápas rozhodnout v závěru čtvrté čtvrtiny, jeho střela sekundu před koncem za stavu 69:69 však v koši neskončila. V prodloužení pak dali o bod více hosté z Ruska.

Se sedmi doskoky byl Veselý nejlepším podkošovým hráčem Fenerbahce. Dvouciferný střelecký součet zaznamenal český reprezentant i v minulém kole, tehdy dal v derby s Anadolu Efes 13 bodů.

Výsledky 3. kola Evropské ligy basketbalistů

Fenerbahce Istanbul - CSKA Moskva 77:78 po prodl. (za domácí Veselý 11 bodů, 7 doskoků, 2 asistence), Olympiakos Pireus - Milán 86:75, Maccabi Tel Aviv - Bayern Mnichov 82:85, Real Madrid - Chimki Moskva 94:85.