Následuje
Panorama

Olga Lounová zpívá, že přichází "čas zazářit". ME basketbalistek má hymnu

Praha – Time To Shine – čas zazářit. To je už delší dobu známé oficiální motto mistrovství Evropy basketbalistek, které se v červnu uskuteční v Praze a v Hradci Králové. Je to ale také název hymny šampionátu v podání zpěvačky Olgy Lounové. S písní se pojí také soutěž o VIP víkend na finálové boje v O2 Areně.

Olga Lounová natočila oficiální hymnu ME basketbalistek
zdroj: Youtube.com/czebasketfederace

Skladba i klip vyprávějí o tom, jaké to je být začínající basketbalistkou, která sní o tom, že jednou bude hrát před halou plnou fanoušků. Díky tvrdé dřině se jí sen splní a přichází "čas zazářit". Ve videoklipu si zahrála i mistryně světa v basketbalu 3x3 Sára Krumpholcová.

"Natáčení mě moc bavilo. Trochu jsem se bála, že to budu kazit, ale snažila jsem se vše udělat, jak nejlíp jsem mohla. Doufám, že se výsledek bude všem líbit," řekla osmnáctiletá brněnská basketbalistka.

K písni se pojí i soutěž. Stačí nahrát krátké video na Instagram s hashtagem #EuroBasketWomen2017, které ukazuje originální tanec na oficiální hymnu. Videa se budou zobrazovat na oficiální stránce soutěže na webu ME, kde budou také sbírat hlasy. Soutěž je rozdělena do čtyř období. Vítěz získá vstupenky na finálový víkend v Praze pro dvě osoby a ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Druhé a třetí nejlepší video každého období získá balíček suvenýrů.

"Ten koncept soutěže mi přijde jako bezva nápad. Kdybych nebyla na tanec takový kopyto, tak bych se taky určitě zapojila," dodala Krumpholcová.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy