Levhartice poprvé v historii nasbíraly v základní části devět výher
Historicky nejvíc ligových výher si po dohrávce 12. kola připsaly basketbalistky Chomutova. V Ostravě zvítězily Levhartice 81:67 a oplatily tak těsnou prohru z říjnového vzájemného střetnutí. Klubový rekord mohou ještě vylepšit, pokud porazí ve zbývajících třech kolech pražskou Slavii či basketbalistky Trutnova.

Velký podíl na výhře Chomutova měla reprezentantka Valentýna Kadlecová, která si 25 body vylepšila střelecký rekord v tomto ligovém ročníku – 17 jich stihla již za první poločas. Na druhé straně dala 20 bodů Adéla Smutná.
Svěřenkyně trenéra Jozefa Rešetára potvrdily výbornou aktuální formu v novém roce. Z posledních pěti ligových zápasů nestačily jen na suveréna domácí soutěže USK Praha. S úřadujícími mistry se aktuálně čtvrtý celek ženské basketbalové ligy utká po reprezentační pauze před domácím publikem.
Vylepšit dosavadní nejlepší klubovou bilanci po základní části mohou Levhartice v zápasech se Slavií či Trutnovem.
Basketbalová Chance liga žen - 12. kolo:
Chomutov - Ostrava 81:67 (18:17, 43:28, 62:51)
Nejvíce bodů: Kadlecová 25, Wynn-Pollardová 17, Brejchová 7 - Smutná 20, Kubíčková 15, Peričová 7.