World Athletics Continental Tour Gold 2024

Fenerbahce padlo v městském derby, Veselý duel nedohrál

Istanbul – Jan Veselý určitě nebude vzpomínat na duel s Darüssafakou v dobrém. Jeho Fenerbahce Istanbul totiž v Eurolize podlehlo městskému rivalovi 64:71 a ve 13. utkání v soutěži si připsalo pátou porážku. Český reprezentant navíc duel po druhé technické chybě nedohrál.

Veselý byl vyloučen, jeho Fenerbahce prohrálo s městským rivalem

Veselý odehrál za Fenerbahce necelých 16 minut, během nichž zaznamenal sedm bodů, dva obranné doskoky a jednu asistenci. Ve třetí čtvrtině ale musel předčasně ze hřiště. Hosté poté sérií 6:0 odskočili na rozdíl jedenácti bodů a Fenerbahce už zápas nezachránilo.

Euroliga basketbalistů - 13. kolo:

Fenerbahce Istanbul - Darüssafaka Istanbul 64:71 (za domácí Veselý 7 bodů, 2 doskoky, 1 asistence), Milán - Panathinaikos Atény 72:86, Maccabi Tel Aviv - CSKA Moskva 76:80, Laboral Vitória - FC Barcelona 65:62.