Svět motorů

Basketbalistky USK zahájily nadstavbu výhrou, Brňankám nedaly šanci

Praha – Již třiadvacet zápasů trvá ligová neporazitelnost basketbalistek USK Praha. Obhájkyně titulu nezaváhaly ani v první utkání nadstavbové části, v němž porazily tradičního rivala IMOS Brno 85:64.

Brňanky přitom vstoupily do zápasu lépe a úvodní čtvrtinu vyhrály 27:23. Pak už ale domácím favoritkám nestačily vzdorovat, druhou desetiminutovku prohrály rozdílem 19 bodů a zápas tak byl už v poločase prakticky rozhodnutý.

Nejlepšími střelkyněmi vítězného týmu byly Ilona Burgrová a Jelena Dubljevičová, obě daly 15 bodů. IMOS zůstal v tabulce třetí, dva body ztrácí na druhý Valosun Brno, který doma zdolal VŠ Praha 70:52.

Sestřih a ohlasy ligy basketbalistek: USK - IMOS Brno