Golfista roku

Basketbalistkám USK se v repríze finále dařilo, v Brně vyhrály o 33 bodů

Souboj prvního s druhým v basketbalové lize žen vyzněl jednoznačně pro favorizovaný tým USK Praha. Obhájkyně titulu zvítězily v repríze finále minulého ročníku na palubovce KP Brno 96:63 a vyhrály i osmý zápas v soutěži. Američanka Alyssa Thomasová hlavně díky stoprocentní střelbě z pole pomohla k úspěchu 21 body a přidala deset doskoků.

Pražanky zvládly šlágr 8. kola i po cestě z Itálie, kde ve čtvrtek večer porazily v Evropské lize Schio.

Brněnský celek o den dříve v Evropském poháru uspěl proti jinému italskému týmu z Benátek. USK vedl již v poločase o 25 bodů. Domácí družstvo mírně zkorigovalo porážku v poslední čtvrtině, kterou vyhrálo 17:15.