Dohráno MOL Cup

Barcelona nezaváhala s Albou Berlín a v předstihu si zajistila euroligové play-off

V poločase s předposledním týmem Euroligy prohrávali 34:35, ale díky zlepšenému výkonu po změně stran zvítězili. Basketbalisté Barcelony zdolali Albu Berlín 72:56, upevnili si třetí místo v tabulce za tandemem Olympiakos Pireus – Real Madrid a zároveň mají matematickou jistotu účasti ve vyřazovací fázi soutěže. Tomáš Satoranský i Jan Veselý k tomu přispěli šesti body.

Barcelona si v předstihu zajistila play-off v Eurolize

Rozehrávač Satoranský k nim přidal ještě tři asistence a byl jedním ze dvou hráčů, které trenér Šarunas Jasikevičius nechal na palubovce přes 20 minut.

Tím druhým byl pivot Sertac Sanli, jenž byl s 12 body a šesti doskoky nejužitečnějším hráčem zápasu. V celku z německé metropole nikdo na dvojciferný počet bodů nedosáhl, nejlepším byl křídelník Yannick Wetzell s bilancí devíti bodů a tří doskoků.

Evropská liga basketbalistů – 32. kolo:

Anadolu Efes Istanbul – Boloňa 86:67
Maccabi Tel Aviv – Milán 85:66
FC Barcelona – Alba Berlín 72:56 (za domácí Veselý 6 bodů, 3 doskoky, 1 asistence, Satoranský 6 bodů, 3 asistence).