Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
STRABAG Cup 2020 Zadov

Třetí zápas Světové série rozhodl jediný bod, navrch má Cleveland

Chicago  Baseballisté Clevelandu se znovu ujali vedení ve Světové sérii. Třetí vzájemný zápas s Chaicago Cubs přitom rozhodl jediný doběh, po kterém Cleveland vyhrál 1:0 a sérii vede 2:1 na zápasy.

Baseballisté Clevelandu
zdroj: ČTK/AP autor: David J. Phillip

Cleveland obsadil v sedmé směně první a třetí metu a kouč poslal na jeden start na pálce Coca Crispa. Vnější polař, který v Clevelandu začínal kariéru a letos v létě se do klubu vrátil po 11 letech, odpálil do pravého pole a stáhl vítězný bod. "Nadhazovači téhle sérii dominují, jak se zdá, a je potřeba využít každou šanci skórovat. Nám se to dnes jednou povedlo," řekl šestatřicetiletý Crisp.

Obrana Indians už podruhé ve finále nepovolila Cubs skórovat. Tentokrát se o to zasloužili startující nadhazovač Josh Tomlin a po něm další tři spoluhráči.

Uspěl i ten poslední, Cody Allen, i když měl namále. Domácí obsadili druhou a třetí metu a odpal by znamenal nejspíš výhru Cubs. Fanoušci na stadionu šíleli, ale Allen strikeoutoval druhého metaře Javiera Baeze, kterému se v utkání nedařilo. Celkem třikrát měl spoluhráče ve skórovací pozici, ale ani jednou neodpálil.

Čtvrtý zápas je na programu znovu v Chicagu. Domácí nasadí na nadhoz Johna Lackeye a Cleveland hvězdu prvního finále Coreyho Klubera.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih utkání Chicago Cubs - Cleveland

Světová série, finále play-off baseballové MLB - 3. zápas:

Chicago Cubs - Cleveland Indians 0:1, stav série 1:2.

Zdroj
ČT sport, ČTK, mlb.com

Hlavní zprávy