Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Hokej den poté

Odpalem za plot pečetil Červenka výhru Orioles. Český baseballista se v přípravě blýskl homerunem

První hit v letošní přípravě před sezonou MLB a hned z toho byl dvoubodový homerun. Baseballista Baltimoru Martin Červenka pečetil vítězství Orioles nad Pittsburgh Pirates 13:0 povedenou ránou za bariéru před více než čtyřmi tisíci fanoušků v Sarasotě.

Martin Červenka v dresu Baltimore Orioles
zdroj: Reuters autor: David Dermer

Do hry se Červenka dostal v šesté směně. Na pálce na něj vyšla řada o směnu později a homerun do levého pole stadionu Eda Smithe poslal po druhém nadhozu Codyho Ponceho. Orioles odpálili v utkání čtyři homeruny.

Červenka je druhým rokem v tréninkovém kempu Baltimoru a bojuje o místo v sestavě pro slavnou MLB. V rámci jarní testovací Grapefruit League se letos dostal do hry potřetí. V minulých utkáních byl dvakrát vyautován nadhazovačem.

Sedmadvacetiletý někdejší hráč pražské Kotlářky je první Čechem, který nastupuje v přípravě za hlavní tým některého z celků MLB. Loni hrál za Orioles v deseti zápasech a odpálil dva homeruny. V sezoně působil ve farmářském týmu Bowie Baysox a poté Norfolk Tides v druhé nejvyšší lize, která už je vstupní branou do MLB.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy