Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Golf Time

Obhájci titulu Arrows nepovolili na úvod baseballové extraligy Drakům ani bod

Arrows Ostrava vykročili do opožděného ročníku extraligy cennou výhrou. Králové uplynulých dvou sezon nepovolili ani bod Drakům Brno a zvítězili 3:0. Pražští Eagles si poradili s nováčkem ze SaBatu jasně 15:3 a Technika Brno uspěla v Blansku 12:9. Baseballisté rozehráli nejvyšší soutěž po uvolnění opatření proti šíření nového typu koronaviru jako první v Evropě.

Ilustrační foto
zdroj: ČTK autor: Martin Salajka

Ostravský triumf řídili z kopce reprezentační nadhazovači Boris Bokaj a od šesté směny Ondřej Satoria. Oba udělali pět strikeautů a ve spolupráci s obranou udrželi čisté konto. Body zařídili solo homerunem Jakub Grepl a dva "stáhl" Tomáš Juněc.

Pražská premiéra nového ročníku skončila za drobného deště předčasně po sedmi směnách. Favorizovaní Eagles doběhli po dvanácti odpalech pro patnáct bodů a nedali SaBatu šanci.

Tři odpaly včetně jednoho homerunu zaznamenal Marek Chlup, který nastoupil netradičně na místě chytače.

Je nám líto, video expirovalo.
Baseballisté Arrows na úvod sezony nepovolili Drakům ani bod

Nejvyrovnanější zápas se odehrál v Blansku. Domácí Olympia ještě po šesté směně vedla nad Technikou 9:5, ale v sedmé směně Brno duel otočilo sedmi body.

Výhru v závěru udržel bývalý reprezentační nadhazovač Michal Sobotka, který do Techniky přišel z Draků stejně jako ikona Pavel Budský.

Baseballová extraliga:

Arrows Ostrava - Draci Brno 3:0, Eagles Praha - SaBaT Praha 15:3, Olympia Blansko - Technika Brno 9:12.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy