Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Tenis

Finále MLB je srovnáno. Tampu Bay nakopl homeruny Lowe

Brandon Lowe pomohl Tampě Bay dvěma homeruny srovnat finále baseballové MLB. Rays porazili ve druhém utkání Světové série v Arlingtonu Los Angeles Dodgers 6:4 a stav série je nerozhodný 1:1.

Chris Taylor z LA Dodgers slajduje ve Světové sérii
zdroj: ČTK/AP autor: Eric Gay

Druhý metař Lowe otevřel skóre jednobodovým odpalem za bariéru v první směně a dvoubodovým zvyšoval na 5:0 na začátku páté směny. "To zahřeje na duši, že jsem zase konečně pomohl týmu," radoval se Lowe, který měl v základní části ligy z mužstva Rays nejvíce homerunů (14), ale v play-off se mu dosud moc nedařilo.

Tři body stáhl svými odpaly stejně jako Lowe také Joey Wendle a zápas dobře začal na nadhozu Blake Snell, který udělal za necelých pět směn devět strikeautů. "Dařilo se mi nadhozy dobře mixovat a držet je zkrátka," pochvaloval si Snell.

Los Angeles mělo v utkání pouze pět odpalů a bodovalo po homerunech. Dvoubodový odpálil Chris Taylor a jednobodové Will Smith a Corey Seager. "Brzo vedli a už jsme to nestáhli. Neodvedli jsme špatnou práci, ale nevytáhli jsme odpaly v důležitých momentech, což nás stálo zápas," sdělil Taylor.

Po dni volna bude série hraná kvůli koronaviru na neutrální půdě v Arlingtonu a před omezeným počtem diváků pokračovat třemi zápasy v řadě.

Světová série, finále baseballové MLB v Arlingtonu - 2. zápas:

Los Angeles Dodgers - Tampa Bay Rays 4:6 (stav série 1:1).

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy