Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Rally Španělsko

Dodgers vedou Světovou sérii, ve třetím zápase porazili Tampu

Baseballisté Los Angeles Dodgers jsou blíž triumfu v MLB. Ve třetím utkání Světové série porazili Tampu Bay Rays 6:2 a ujali se vedení v sérii 2:1. Dodgers tak utkáním hraném v Arlingtonu oplatili soupeři předchozí porážku.

Justin Turner z Los Angeles Dodgers
zdroj: ČTK/AP autor: Eric Gay

Buehler odházel šest směn, během nichž zaznamenal deset strikeoutů a povolil jeden bod. Jeho ledově klidný pohled připodobnila média ke slavnému Orlu Hershiserovi, který před 32 lety dovedl Los Angeles k zatím poslednímu triumfu ve Světové sérii.

"Poučil jsem se z některých nezdarů a měl jsem za sebou výborný tým, který mi dodal polštář rychlými body, takže jsem mohl házet agresivně," řekl Buehler.

Dodgers poslal do vedení homerunem Justin Turner v první směně, po čtvrté už vedli 5:0 a v šesté přidal další homerun chytač Austin Barnes. Tampa Bay skórovala jednou v páté směně a pak v poslední, ve které odpálil homerun Randy Arozarena.

V historii většina týmů, které vyhrály ve Světové sérii třetí zápasy, už vedení 2:1 dotáhla k zisku titulu. Dodgers mohou udělat další krok v sobotu. Na nadhozu začne Mexičan Julio Urías, zatímco Rays plánují na "kopci" vystřídat několik hráčů.

Světová série, finále baseballové MLB - 3. zápas:

Tampa Bay Rays - Los Angeles Dodgers 2:6 (stav série 1:2)

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy