Následuje
BBV po 25 letech

Soutěž Čas mimo led

Čas mimo led – aneb kolik času patří vyloučeným hráčům.

Soutěž k hokejové extralize – Čas mimo led

Zvolte správně, kolik bude uděleno celkem trestných minut v zápasech příštího hracího dne Generali play-off.

A – 29 a více
B – 28 a méně

Ze správných odpovědí pro každé extraligové kolo vylosujeme tři výherce z nichž jeden získá dvě sportovní tašky Certina, druhý rozhodcovské pracovní tričko a třetí poukaz v hodnotě 2000 Kč od firmy Ardon Safety.

Po skončení extraligy vybereme ze všech správných odpovědí 3 výherce značkových hodinek Certina DS Podium Big Size.

Výherce zveřejníme do pěti dnů po skončení soutěžního kola na těchto stránkách.

Výherci z 16. 11. 2018: Štefan Lipka, Kadaň; Adéla Videmanová, Kroměříž; Zuzana Mynářová, Petřvald – správná odpověď B

Výherci z 23. 11. 2018: Jan Goldfinger, Velešín; Miroslav Koutník, Svratouch; Luděk Klimeš, Vysoké Popovice; Marcela Zpěváčková, Olomouc; Jakub Videman, Kroměříž; Petr Němec, Praha 1 – správná odpověď B

Výherci z 30. 11. 2018: Vratislav Glozidga, Kunčice pod Ondřejníkem; Václav Fiala, Kaplice; Martin Kupka, Hlučín; Petr Šacler, Jilemnice; Dalibor Špaček, Brno; Lukáš Lahoda, Vysoké Popovice – správná odpověď B 

Výherci ze 7. 12. 2018: Tomáš Dočkal, Baška; Milan Odrobina, Chomutov; Václav Král, Praha – správná odpověď B

Výherci z 19. 12. 2018: Renata Pavlíková, Chlumec nad Cidlinou; Hana Lukešová, Brno; Milan Koloros, Malšice – správná odpověď B

Výherci z 28. 12. 2018: Miroslav Rozsypal, Slavkov u Brna; Jaroslava Štefanišinová, RýmařovJíří Komínek, Moravský Písek – správná odpověď B

Výherci z 4. 1. 2019: Lubomír Štěpáník, Veselí nad Moravou; Jiří Němeček, Plzeň; Lukáš Franc, Josefův Důl – správná odpověď B

Výherci z 11. 1. 2019: Pavel Linhart, Přibyslav; Jaroslav Vodák, Opava; pan Krchňák, Kvasice – správná odpověď B

Výherci z 18. 1. 2019: Josef Peterka, Strakonice; Markéta Chromá, Holubice; Petr Holenda, České Heřmanice – správná odpověď B

Výherci z 25. 1. 2019: Marie Bernardová, Blížkovice; Marianna Štursová, Olšany; Adam Spurný, Rosice – správná odpověď B

Výherci z 29. 1. 2019: Jan Pavlík, Prostějov; Miroslav Bacul, Mořkov; Radek Chromý, Holubice – správná odpověď B

Výherci z 1. 2. 2019: David Šenkýř, České Budějovice; Lenka Chromá, Holubice; Miloš Škeřík, Jihlava – správná odpověď B

Výherci z 13. 2. 2019: Ladislav Dejmek, Sušice; Ludmila Madali, Hradec Králové; Iva Zobalová, Brno – správná odpověď A

Výherci z 15. 2. 2019: Karel Novotný, Nový Bor; David Hejtmánek, Hrade Králové; Václav Hasilík, Novosady – správná odpověď B

Výherci z 19. 2. 2019: Alan Sonntag, Předboj; Jan Adamec, Plzeň; Jaroslava Strončeková, Brno – správná odpověď B

Výherci z 22. 2. 2019: Josef Mizerík, Liberec; Petr Eliáš, Písek; Jana Sedlová, Krnov – správná odpověď B

Výherci z 1. 3. 2019: Jiří Talášek, Jindřichov ve Slezsku; Miloslav Ťupa, Štěnovice; Stanislav Štumbauer, Volary – správná odpověď A

Výherci z 5. 3. 2019: Jaroslav Veselý, Mladá Boleslav; Lukáš Hruška, Suchov; Kateřina Čechová, Ostrava – správná odpověď B

Výherci z 8. 3. 2019: Martin Baše, Votice; Jaroslav Mlčák, Přerov; Mirek Štrbačka, Jindřichův Hradec – správná odpověď A

Výherci z 12. 3. 2019: Petr Fiala, Olešnice; Jan Štach, Zlín; Tomáš Sedláček, Sázava – správná odpověď A

Výherci z 14. 3. 2019: Marcel Hrich, Kobeřice; Mikuláš Koritenský, Hradec Králové; Martina Ondříšková, Domoušnice – správná odpověď A

Výherci z 15. 3. 2019: Pavel Zhorela, Frýdek-Místek; Jan Jiříček, Praha 1; Jaroslav Bešta, Plzeň – správná odpověď A

Výherci z 17. 3. 2019: Robert Krovický, Ostrava; Martin Nekuža, Zbyšov u Brna; Jan Král, Chomutov – správná odpověď A

Výherci z 18. 3. 2019: Miloslava Jarošová, Žehuň; František Kavan, Hrádek u Rokycan; Tibor Palacký, Domažlice – správná odpověď A

Výherci z 19. 3. 2019: Yveta Pavlacká, Uherský Brod; Vít Zíka, Děčín; Jiří Malaník, Havířov – správná odpověď A

Výherci z 20. 3. 2019: Martin Procházka, Prostějov; František Polka, Březno u Chomutova; Václav Koblížek, Louny – správná odpověď A

Výherci z 21. 3. 2019: Tomáš Špála, Ostrava; Tomáš Gebauer, Petřvald; Václav Hladký, Kameničky – správná odpověď A

Výherci z 22. 3. 2019: Jan Malý, Kladno; Břetislav Myška, Ostrava; František Kábele, Trhová Kamenice – správná odpověď A

Výherci z 23. 3. 2019: Martin Mour, Trutnov; Radek Plšek, Topolná; Marcela Sedlačíková, Brno – správná odpověď A

Výherci z 24. 3. 2019: Vít Bařina, Dolní Bojanovice; Jiří Drnka, Kunice; Václav Fujtík, Dolní Lutyně – správná odpověď A

Výherci z 25. 3. 2019: Roman Gola, Olšany u Prostějova; Jaroslav Ladinský, Krásná Lípa; Petr Krejčí, Brno – správná odpověď A

Výherci z 26. 3. 2019: Jolana Bartošová, Železná; Václav Stoniš, Holasovice; Zdeněk Průcha, Písek – správná odpověď B

Výherci z 27. 3. 2019: Jan Jakupka, Aš; Jiří Kabátek, Hrádek nad Nisou; Radek Špinka, Hradec Králové – správná odpověď B

Výherci z 28. 3. 2019: Adam Hoffmeister, Plzeň; Daniel Kunz, Olomouc; Pavel Baumruk, Liberec – správná odpověď B

Výherci z 30. 3. 2019: Martin Kocourek, Praha; Radomír Vícha, Praha; Milan Musil, Bučovice – správná odpověď A

Výherci z 3. 4. 2019: Michal Valíček, Bohdíkov; Pavel Chenko, Havířov; Hana Soušková, Brno – správná odpověď A

Výherci z 4. 4. 2019: Karel Vališ, Uherské Hradiště; Stanislav Radvaň, Ostrava; Václav Hasilík, Holešov – správná odpověď A

Výherci ze 7. 4. 2019: Josef Skalník, Brno; Anna Konvičná, Ostravice; Vladimír Keršner, Brno – správná odpověď A

Výherci z 8. 4. 2019: Jan Parnica, Kuřín; Jiří Susík, Brno; Petra Ivancová, Ostrava – správná odpověď A

Výherci z 11. 4. 2019: Jan Ryšánek, Liberec; Pavel Šidlo, Ledeč nad Sázavou; Zdeno Juhar, Mořkov - správná odpověď A

Výherci z 13. 4. 2019: Miroslav Jahoda, Brno; Marie Černá, Janské Lázně; Pavel Gazůr, Petrovice - správná odpověď A

Výherci z 15. 4. 2019: Alena Hradelová, Bohušov; Zdeněk Tarča, Vyškov; Lenka Klimešová Lahodová, Vysoké Popovice - správná odpověď B

Výherci z 18. 4. 2019: Petr Seják, Louny; Milan Živný, Český Brod; Jiřina Keršnerová Brno - správná odpověď B

Výherci z 19. 4. 2019: Karel Hruška, Vyškov; Jiří Škarka, Český Těšín; Petr Paukner, Milevsko – správná odpověď A

Výherci z 22. 4. 2019: Luboš Pešek, Radostín nad Oslavou; Veronika Walková, Karviná; Zdeněk Švácha, Nový Malín – správná odpověď B

Výherci z 23. 4. 2019: Zdeněk Plešinger, Mikulášovice; Petr Mihalička, Palkovice; Jan Šikl, Praha 6 – správná odpověď B

Výherci z 26. 4. 2019: Michal Pátek, Litvínov; Milan Kočí, Třebíč; Jiří Sudík, Klatovy – správná odpověď A

Výherci z 28. 4. 2019: Stanislav Huňáček, Prosetín; František Ručka, Ostrava; Karel Zikl starší, Opatovice nad Labem - správná odpověď B

Výherci z 28. 4. 2019: Milan Vyležík, Český Těšín; František Frindt, Ostrava; Radek Kubalec, Lubina – správná odpověď B

Výherci z 14. 11. 2018 – 24. 3. 2019: Jaroslav Bokůvka, Olšany u Prostějova; Radek Sonták, Poříčany; Barbora Kučerová, Bystřice u Benešov

Hlavní zprávy