Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Volejbalový magazín

Ledecká opustila závod paralelního slalomu v Rogle již ve čtvrtfinále

Rogla (Slovinsko) - Týden po závodech mistrovství světa navázal na svůj program světový pohár ve snowboardu. Ve slovinské Rogle česká snowboardistka Ester Ledecká se svou japonskou soupeřkou vypadla již ve čtvrtfinále paralelního slalomu a skončila pátá. Vyhrála Rakušanka Marion Kreinerová.

Ester Ledecká
zdroj: ČTK autor: Ivo Stejskal

Ledecká postoupila z kvalifikace druhým nejlepším časem, když prohrála jen s Kreinerovou, která byla o jedinou desetinu sekundy rychlejší. V osmifinále Ledecká porazila Nizozemku Michelle Dekkerovou, ve čtvrtfinále ale o 11 setin prohrála s Japonkou Tomokou Takeučiovou.

  • "Jsem spokojená. Obhájila jsem umístění ze šampionátu, bylo to hodně vyrovnané a snad jsem ani podle prvních konzultací s (trenérem) Richardem (Picklem) nenadělala moc chyb, měla jsem z jízd dobrý pocit. Soupeřka byla dnes o něco málo rychlejší," uvedla Ledecká.

Finále žen bylo čistě rakouskou záležitostí, Kreinerová porazila krajanku Inu Meschikovou. Třetí skončila Němka Selina Jörgová, která o pouhé dvě setiny sekundy předstihla Takeučiovou.

Závod mužů ovládl ruský snowboardista Vic Wild, který ve finále porazil Mirka Felicettiho z Itálie. Lídr průběžného pořadí Žan Košir skončil na domácí půdě třetí.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih paralelního slalomu snowboardistek v Rogle

SP ve snowboardingu v Rogle (Slovinsko) - paralelní obří slalom:

Muži: 1. Wild (Rus.), 2. Felicetti (It.), 3. Košir (Slovin.), 4. Flütsch (Švýc.).

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 2 ze 4 závodů): 1. Košir 1400, 2. Wild 1320, 3. Fischnaller (It.) 1130.

Průběžné pořadí SP: 1. Košir 3200, 2. Fischnaller 2490, 3. Wild 1970.

Ženy: 1. Kreinerová, 2. Meschiková (obě Rak.), 3. Jörgová (Něm.), 4. Takeučiová (Jap.), 5. Ledecká.

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 2 ze 4 závodů): 1. Kreinerová 2000, 2. Jörgová 1000, 3. Calveová (Kan.) 822, ...11. Ledecká 450.

Průběžné pořadí SP: 1. Kreinerová 2690, 2. Schöffmannová (Rak.) 1780, 3. Jörgová 1760, 4. Ledecká 1450.

Hlavní zprávy