SP Brazílie

Kocourek nedal soupeřům šanci a ovládl poslední podnik seriálu terénních běhů

Praha – Vítězem posledního závodu seriálu terénních běhů se stal Milan Kocourek. Devítinásobný mistr České republiky na dlouhých tratích na osmikilometrové trati v pražském Motole porazil druhého Roberta Krupičku o třicet sekund.

Vítězem závěrečného podniku terénních běžců se stal Kocourek

"Byl to těžký cross, ale bavilo mě to. Běželo se nahoru, dolů a ještě po trávě, takže to bylo super," řekl Kocourek v cíli závodu, který se běžel na golfovém hřišti a zúčastnilo se ho více než 300 běžců.

Mezi nimi byl i reprezentant na 800 metrů a halový vicemistr světa z roku 2012 Jakub Holuša, jenž ho pojal jako přípravu na halové mistrovství Evropy, které se bude konat v Praze. "Já jsem teď týden v Čechách a pak zase odjíždím do Alp. Měsíc bude zase pokračovat vysokohorská příprava a budeme nabírat objem, abych byl v březnu v co nejlepší formě," prozradil Holuša.