Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio fotbal - Dohráno

Kamelot - Hyde park ČT4 – poprvé v pondělí

Praha - Každé pondělí večer od 21 hodin na programu ČT4, s Jaromírem Bosákem nebo Robertem Zárubou a jejich hosty, kterých se sami můžete ptát. Takový bude nový pořad redakce sportu Kamelot. I ve sportovním vysílání České televize tak dostane pravidelný prostor pořad založený na interaktivitě s diváky. Dotazy můžete posílat i vy, ať elektronickou poštou na adresu kamelot@ceskatelevize.cz, pomocí formuláře na stránce pořadu a v průběhu živého vysílání bude otevřená také telefonická linka.

Jaromír Bosák má s podobným formátem zkušenosti z moderování pořadu Hyde park na ČT24. "Takovým pořadům se stále více věnují televize na celém světě. I my budeme pracovat s otázkami diváků zaslanými telefonicky nebo po internetu," popisuje ne tak úplnou novinku.

První hosty si pozval 3. ledna Jaromír Bosák a s generálním ředitelem SK Slavia Praha Miroslavem Platilem a trenérem Michalem Petroušem si povídal o současné situaci v herně i finančně klopýtajícím klubu. "Příští téma bude zadluženost českých fotbalových klubů a další pořady budou reagovat na aktuální události. Soustředíme se hlavně na nejpopulárnější české sporty, fotbal a hokej, ale rozhodně to nebude dogma," popisuje Bosák. Z hokeje by měly přijít nejdřív na řadu kauza odečtených bodů za neoprávněné starty v extralize a stav českého mládežnického hokeje.

Úvodní část hodinového pořadu bude patřit moderátorovi a jeho hostům, a to nejen v pražském studiu. "Využijeme technické možnosti, které nám televize nabízí. Hosté mohou být v Ostravě, v Brně, v krajských studiích a případně i jinde," popisuje Záruba. Ve druhé části se dostane na otázky diváků.

Hlavní zprávy