Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
MČR žactva Harrachov

Tituly z MS v aerobiku získali Australané, Jiříková byla druhá

Praha - Australané Cameron Brown a Allira Bullová se stali v Praze mistry světa v aerobiku. O nejlepší český výsledek se v hlavních kategoriích postarala Tamara Jiříková druhým místem, za ní se seřadily Kristýna Zahradníčková a Tereza Tydlitátová. Mezi muži domácí reprezentace zastoupení v bojích o medaile neměla.

Tituly pro pořadatelskou zemi získali Brenton Andreoli s Kateřinou Šmejkalovou ve smíšených dvojicích a trio Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková. Domácí kluby také ovládly týmové soutěže v aerobiku a stepu a šampionkou se stala i juniorka Tereza Kudláčková.

Mistrovství světa v aerobiku organizace FISAF v Praze:

Muži: 1. Brown (Austr.), 2. Vaisanen (Fin.), 3. Stukalin (Švýc.);

junioři: 1. Delmotte (Belg.), ...4. Heřman (ČR).

Ženy: 1. Bullová (Austr.), 2. Jiříková, 3. Zahradníčková, 4. Tydlitátová (všechny ČR);

juniorky: 1. Kudláčková, ...3. Citová (obě ČR)

Smíšené dvojice: 1. Andreoli, Šmejkalová (ČR), 2. D'hossche, Delmotteová (Belg.), 3. Ceroli, Manciniová (It.).

Trojice: 1. Tydlitátová, Šindelářová, Kubíčková (ČR), 2. Torfsová, Van Brandeová, Foubertová (Belg.), 3. Smíšková, Holubcová, Herodesová (ČR).

Pětice: 1. Austrálie, 2. ČR/AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem (Sokolová, Vaculíková, Klapálková, Sinko, Vavřinová, Podzimková, Slanařová), 3. ČR/Sportovní klub MK Kladno (Loušová, Čápová, Kolářská, Drážková, Škrabská).

Týmy - step: ČR/Oxygen Příbram (L. Chlebnová, Severová, Macasová, Grosmanová, Větrovská, Wijsmanová, Hejhalová, D. Chlebnová), 2. ČR/SRC Fanatic Havlíčkův Brod, 3. Rusko.

Týmy - aerobic: 1. ČR/Aerobic Dancers Kladno (Husáková, Šmejkalová, Koubová, Schoppelová, Kadlecová, Brunnerová, Novotná, Urbářová), 2. Rusko, 3. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové.

Hlavní zprávy

Nejčtenější články