Havířov vzdoroval, ale papírové předpoklady se proti francouzskému Cergy naplnily

Havířovští stolní tenisté prohráli ve svém druhém utkání v základní skupině Ligy mistrů s francouzským Cergy 0:3. Set favorizovaným soupeřům dokázali sebrat Tomáš Polanský a Adam Štalzer.

Sestřih utkání Havířov – Cergy

Cergy je současným lídrem francouzské ligy a v Havířově se kvalita tamních hráčů projevila. Tomáš Polanský sice dokázal ve svém utkání vzít favoritovi první set, ale zkušený soupeř průběh utkání otočil a zvítězil 3:1. Jan Valenta svůj zápas prohrál 0:3 a Adam Štalzer v závěrečném duelu podlehl 1:3.

"Papírově jsou mnohem lepší než my. O tom žádná. Myslím, že jsme všichni tři podali dobrý výkon. Nemáme se za co stydět a jsme spokojení," hodnotil Polanský smířlivě výsledek střetnutí.

Ve skupině je kromě Cergy a Havířova ještě německý Saarbrucken.