Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv Z 2004: Česko - Nizozemsko

Volejbalisté Ostravy s novým koučem Tomášem porazili Zlín

Ostrava - Ostravští volejbalisté pod vedením nového kouče Marka Tomáše porazili v dohrávce 9. kola extraligy doma Zlín 3:0. Někdejší ostravský smečař Tomáš vystřídal v závěru minulého týdne odvolaného reprezentačního kouče Zdeňka Šmejkala a s týmem oslavil výhru i podruhé. Na konci listopadu, kdy Tomáš vedl mužstvo provizorně, zvítězila Ostrava v Praze nad ČZU 3:2.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih a ohlasy utkání Ostrava - Zlín

Ostravský klub prožívá bouřlivé období. Původní šéfové se soudí s těmi současnými, pak vedení nejprve odvolalo hrajícího asistenta Jana Václavíka a po něm i Šmejkala kvůli neuspokojivým výsledkům v minulé i této sezoně. Ligoví mistři z roku 2013 v předchozím ročníku neprošli ani do play-off a nyní jsou v tabulce na 8. místě.

"Jsme šťastní, že jsme naplno bodovali po dvou zápasech, které jsme uhráli v tie-breaku, a uspěli jsme paradoxně s nejsilnějším protivníkem. Soupeř nepředvedl maximum, ale my jsme hráli celkem odvážně, změnili jsme organizaci, a to se nám vyplatilo. Byli jsme odvážnější. Jsem nesmírně hrdý na hráče," řekl Tomáš.

Zlín odjížděl ze severu Moravy zklamán výkonem plným chyb. "Jsem konsternován z toho, co jsme předvedli. Nepoučili jsme se z posledních zápasů, obdobně hrozné dva sety jsme odehráli i minule, ale vylezli jsme z toho. Jenže hráči se nepoučili, dvě koncovky jsme prohazardovali," láteřil trenér Roman Macek.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy