Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
LDLC ASVEL Féminin - ZVVZ USK Praha

Program vysílání MS v házené na kanálu a webu ČT sport i HbbTV

Osmifinálové skupiny (main round):

21. 1., 20:20: Španělsko - Německo (ČT sport + ctsport.cz + HbbTV - Jiří Kalemba a Jan Landa)

21. 1., 20:25: Katar - Dánsko (ctsport.cz + HbbTV + 22:10 záznam ČT sport - František Typovský a Jan Vtípil)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

22. 1., 15:20: Švýcarsko - Portugalsko (ČT sport + ctsport.cz + HbbTV - Radek Bauer a Karel Nocar)

22. 1., 15:25: Severní Makedonie - Rusko (ctsport.cz + HbbTV + 17:10 záznam ČT sport - Jakub Stařík a Jan Vtípil)

22. 1., 17:50: Island - Francie (ČT sport + ctsport.cz + HbbTV - Jiří Kalemba a Karel Nocar)

22. 1., 17:55: Egypt - Bělorusko (ctsport.cz + HbbTV + 19:40 záznam ČT sport - František Typovský a Jan Vtípil)

22. 1., 20:20: Slovinsko - Švédsko (ČT sport + ctsport.cz + HbbTV - Jiří Janota a Karel Nocar)

22. 1., 20:25: Norsko - Alžírsko (ctsport.cz + HbbTV + 22:10 záznam ČT sport - Martin Hoffmann a Jan Vtípil)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

23. 1., 15:25: Katar - Bahrajn (ctsport.cz + HbbTV - Jiří Janota a Jan Vtípil)

23. 1., 15:25: Uruguay - Španělsko (ctsport.cz + HbbTV - František Typovský)

23. 1., 17:50: Polsko - Maďarsko (ČT sport + ctsport.cz + HbbTV - Jiří Kalemba a Jan Vtípil)

23. 1., 17:55: Argentina - Chorvatsko (ctsport.cz + HbbTV - František Typovský)

23. 1., 20:20: Německo - Brazílie (ČT sport + ctsport.cz + HbbTV - Jiří Kalemba a Jan Vtípil)

23. 1., 20:25: Japonsko - Dánsko (ctsport.cz + HbbTV + 22:10 záznam ČT sport - Martin Hoffmann)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

24. 1., 15:25: Alžírsko - Švýcarsko (ctsport.cz + HbbTV - Jiří Janota a Jan Vtípil)

24. 1., 15:25: Bělorusko - Severní Makedonie (ctsport.cz + HbbTV - Jakub Stařík)

24. 1., 17:50: Island - Norsko (ctsport.cz + HbbTV - Martin Hoffmann a Jan Landa)

24. 1., 17:55: Slovinsko - Egypt (ctsport.cz + HbbTV - Jiří Kalemba a Jan Vtípil)

24. 1., 20:20: Portugalsko - Francie (ČT sport + ctsport.cz + HbbTV - Jiří Kalemba a Jan Landa)

24. 1., 20:25: Rusko - Švédsko (ctsport.cz + HbbTV + 22:50 záznam ČT sport - Jakub Stařík a Jan Vtípil)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

25. 1., 15:20: Bahrajn - Japonsko (ČT sport + ctsport.cz + HbbTV - Jiří Janota a Jan Vtípil)

25. 1., 15:25: Uruguay - Polsko (ctsport.cz + HbbTV + 17:10 záznam ČT sport - Martin Hoffmann)

25. 1., 17:50: Španělsko - Maďarsko (ČT sport + ctsport.cz + HbbTV - Radek Bauer a Jan Landa)

25. 1., 17:55: Argentina - Katar (ctsport.cz + HbbTV + 19:40 záznam ČT sport - František Typovský a Jan Vtípil)

25. 1., 20:20: Dánsko - Chorvatsko (ČT sport + ctsport.cz + HbbTV - Jiří Kalemba a Jan Landa)

25. 1., 20:25: Polsko - Německo (ctsport.cz + HbbTV + 23:15 záznam ČT sport - Jakub Stařík a Jan Vtípil)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

*Další program dle vývoje šampionátu. Změny vyhrazeny.

Hlavní zprávy