Následuje
FIS magazín SP

Nervozita? Ale ne. Házenkáři Litovle se premiéry v extralize nemohou dočkat

Litovel – Až v neděli poprvé nastoupí na palubovku, bude to jejich premiéra v nejvyšší soutěži. Házenkáři Litovle však nervozitu necítí, spíše naopak. Na utkání proti favorizované pražské Dukle se již velice těší a věří, že před domácím fanoušky dokážou zabojovat o dobrý výsledek. Přímý přenos utkání sledujte v neděli na ČT sport nebo na našem webu od 10:10.

Házenkáři Litovle finišují přípravu na premiéru v nejvyšší soutěži

"Je to naše premiérová sezona v extralize a jsme již neskutečně natěšení. Doufáme, že to zvládneme a ustojíme to," řekl dva dny před zápasem David Barabáš, křídlo Litovle.

Že Hanáci nebudou chtít být v nejvyšší soutěži pouze do počtu, ukázaly již letní přestupy. Do mateřského celku se vrátil reprezentant Matěj Konšel či spojka Josef Pohlmann. Za Litovel bude rovněž nastupovat legenda české házené David Juříček, který se po pauze znovu vrací na házenkářské palubovky.

V úspěšný vstup do ročníku věří i trenér Lubomír Krejčíř, který spolehá, že jeho svěřencům pomůže nováčkovský elán. "Ten bývá vyhlášený všude, kde se podobné situace stávají. Jak mám za ten měsíc tady zkušenost, tak věřím, že ten elán bude hodně velký," dodal.Zdroj
ČT sport

Hlavní zprávy