SP horských kol 2024

Delap nenechal Aston Villu, aby se dotáhla na Liverpool

Potřebovali výhru, ale mají jen bod. Fotbalisté Aston Villy hráli v Premier League na stadionu v Ipswichi 2:2 a nevyužili tak možnost dotáhnout se bodově na vedoucí Liverpool. Oba góly domácích dal Delap.

Liam Delap dal gól Aston Ville
zdroj: Reuters autor: Chris Radburn

Aston Villa až dosud ztratila body jen porážkou s Arsenalem. Favorit v utkání dlouho vedl díky Watkinsovi, jenž si do přestávky připsal gól a asistenci.

Nováček soutěže se však nevzdal a v druhém poločase vyrovnal. Bod získal díky spolupráci mladých letních posil. Autor dvou gólů Delap těžil z práce Hutchinsona, jenž přišel z Chelsea. Právě londýnský tým se díky lepšímu skóre drží na čtvrté příčce před Aston Villou.

Ipswich dál čeká na první výhru po návratu mezi elitu, se čtyřmi remízami mu patří patnáctá příčka.