Golfista roku

Bohemians 1905 v přípravě zvládli Táborsko

Fotbalisté Bohemians 1905 vstoupili do Tipsport ligy výhrou 3:1 nad Táborskem. "Klokani" vstřelili v Xaverově v úvodním duelu zimní přípravy dvě branky z penalt.

Sedmý celek po podzimní části nejvyšší soutěže otevřel skóre ve 38. minutě, kdy se trefil Drchal. Do druhého poločasu nastoupila téměř odlišná jedenáctka Pražanů a střídající Prekop z dalšího pokutového kopu zvýšil na 2:0. V závěru Jihočeši snížili, ale konečný výsledek stanovil v nastavení jiný hráč z lavičky Novák.

Tipsport liga se tentokrát nehraje v klasickém lednovém termínu, ale už na přelomu listopadu a prosince. Tradiční přípravný turnaj vyplňuje devíti z 16 účastníků české ligy část dlouhé pauzy poté, co podzimní sezona kvůli mistrovství světa v Kataru skončila nezvykle brzy. Celkem 20 účastníků je rozděleno do pěti čtyřčlenných skupin, 26. ročník vyvrcholí 10. prosince.