Česko - Rakousko

Ženský fotbal

SESTŘIH: "Devatenáctky" v klíčovém duelu kvalifikace s Ukrajinou uspěly 1:0
Video

I v dalším ročníku kvalifikace mistrovství Evropy žen do 19 let se česká reprezentace představí v elitní Lize A. Svěřenkyně trenéra Navrátila si účast pojistily výhrou 1:0 nad Ukrajinou. Kvalifikaci na červencové ME v Litvě uzavřou úterním zápasem s favorizovanou Francií.

Fotbal
SESTŘIH: Fotbalistky bojovaly, ale nakonec vezou domů všechny body Dánky
Video

Boj o dvě místa, která zaručují přímý postup na fotbalové Euro, zahájila česká ženská reprezentace v Uherském Hradišti porážkou s Dánskem 1:3. Český výběr vždycky v závěrech poločasů přebíral režii hry, ale jen v první půli dokázala Stašková vyrovnat na 1:1.

Fotbal
Fotbalistky na úvod kvalifikace doplatily na rohové kopy
Video

České fotbalistky podlehly v prvním duelu kvalifikace mistrovství Evropy žen do 19 let s favorizovaným Norskem 0:4. Na domácím hřišti v Blšanech se nechaly trestat zejména z rohových kopů, ze kterých od severských soupeřek inkasovaly dvě branky již v prvním poločase.

Fotbal
Cílem je udržet se v Lize A, vyhlíží kvalifikaci na Euro fotbalistek do 19 let trenér Navrátil

Svoji třetí účast na mistrovství Evropy v řadě se snaží vybojovat české fotbalistky do 19 let. Reprezentantky pod vedením trenéra Jana Navrátila nastoupí v domácí kvalifikaci v Blšanech a Chomutově již ve středu 3. dubna proti Norsku.

Fotbal
Češkám nevyšlo ani druhé přípravné utkání před ME. S Koreou prohrály 1:2
Video

Ani ve druhém přípravném utkání před ME nedokázaly české fotbalistky svého soupeře přelstít. Na Koreu nestačila ani perfektní trefa Evy Bartoňové, která snižovala stav na konečných 1:2. V generálce před startem kvalifikace na ME tak skončily svěřenkyně Karla Rady bez výhry.

Fotbal
Hororový vstup, poté snížení. Češky v úvodní přípravě nestačily na Portugalsko
Video

České fotbalistky v prvním letošním utkání prohrály v přípravě v Portugalsku 1:3. Favorit z Pyrenejského poloostrova a účastník loňského mistrovství světa rozhodl zápas v Estorilu dvěma brankami už v úvodních pěti minutách, v závěru zkorigovala stav střídající Michaela Khýrová.

Fotbal
Ženskou reprezentaci povede i nadále Rada, smlouvu podepsal do konce roku

Působení fotbalového trenéra Karla Rady u ženského národního týmu bude pokračovat. Dvaapadesátiletý kouč podepsal novou smlouvu s platností do konce roku.

Fotbal
Velká posila pro Slavii. Svitková se vrací do Edenu na hostování z Chelsea
Video

Kateřina Svitková se po třech a půl letech vrátila do Slavie. V pražském klubu bude sedmadvacetiletá reprezentační záložnice v jarní části sezony hostovat z Chelsea.

Fotbal
Senzace na závěr Ligy mistryň. Slavia sebrala body Lyonu
Video

Fotbalistky Slavie v závěrečném šestém utkání skupiny Ligy mistryň velmi překvapivě remizovaly v Lyonu 2:2. Pražanky už před zápasem ztratily šanci na postup. .

Fotbal
Slavia už je bez šance na postup. Prohrála s norským Brannem
Video

Pražská Slavia už nemá šanci na postup do čtvrtfinále Ligy mistryň. Rozhodla o tom porážka v předposledním pátém kole s norským Brannem 0:1. Zápas v Mladé Boleslavi rozhodl vlastní gól brankářky Olivie Lukášové z 65. minuty.

Fotbal
Slávistky mají první výhru v Lize mistryň a udržely šanci na postup
Video

Fotbalistky Slavie v odloženém utkání 4. kola Ligy mistryň porazily St. Pölten 1:0. Pražanky si připsaly první vítězství ve skupině a udržely naději na postup do vyřazovací fáze. Zápas se v původním termínu 21.

Fotbal
Zápas fotbalistek Slavie se St. Pöltenem byl odložen. Vyhlášení Sportovce roku jen ze záznamu

UEFA vyhověla žádosti Slavie a kvůli tragické střelbě na Filozofické fakultě UK odložila čtvrteční zápas fotbalové Ligy mistryň se St. Pöltenem. Pražský klub to uvedl na sociální síti X.

Fotbal
Fotbalistky Slavie vezou z Rakouska první bod do skupiny Ligy mistryň

Konečně se dočkaly. Fotbalistky Slavie remizovaly ve 3. kole Ligy mistryň na stadionu rakouského týmu St. Pölten 0:0 a stejně jako jejich soupeřky získaly do tabulky skupiny B první bod.

Fotbal
České fotbalistky deklasovaly Slovinky 4:0 a postupují mezi elitu Ligy národů
Video

České fotbalistky ovládly skupinu B4 Ligy národů a postupují mezi elitu. Svěřenkyně Karla Rady nad Slovinkami vyhrály jasně díky gólům Kamily Dubcové, Franny Černé, Andrey Staškové a Michaely Khýrové 4:0.

Fotbal
Stvrdí Češky postup mezi elitu Ligy národů? Na závěr skupiny se střetnou se Slovinkami
Video

K postupu do elitní skupiny Ligy národů zbývá už jen krůček, ten však bývá nejtěžší. České reprezentantky se utkají v závěrečném kole skupiny B4 se Slovinskem a před Bosnou a Hercegovinou, která narazí na Bělorusko, má dvoubodový náskok.

Fotbal
Češky brankou Dubcové porazili Bělorusko a vedou skupinu Ligy národů
Video

České fotbalistky porazily v Lize národů Bělorusko 1:0 a v čele skupiny vystřídaly Bosnu a Hercegovinu. Zápas, který se hrál na neutrální půdě v Györu, rozhodla v nastavení prvního poločasu Kamila Dubcová.

Fotbal
Po debaklu v Lyonu podlehly slávistky v Norsku těsně

Dva zápasy, dvě porážky. To je bilance fotbalistek Slavie ve skupině Ligy mistryň. Ovšem po úvodním výprasku v Praze 0:9 s Lyonem tentokrát podlehly v Bergenu tamnímu Brannu těsně 0:1. Pro norský celek je to druhé vítězství.

Fotbal
Slávistky jen těsně unikly dvoucifernému přídělu, s Lyonem doma prohrály 0:9
Video

Fotbalistky Slavie na úvod skupinové fáze Ligy mistryň utrpěly doma debakl 0:9 s Lyonem. Osminásobné vítězky soutěže rozhodly šesti góly v úvodním dějství a s přehledem potvrdily roli velkých favoritek. Ve druhém utkání skupiny B vyhrál norský Brann 2:1 na hřišti rakouského St. Pöltenu.

Fotbal
Fotbalistky dvakrát vyrovnaly náskok Bosny a před rekordní návštěvou remizovaly 2:2
Video

České fotbalistky remizovaly ve čtvrtém kole Ligy národů v Hradci Králové s Bosnou a Hercegovinou 2:2. Svěřenkyně trenéra Karla Rady ve skupině B4 zůstaly na druhém místě tabulky o bod za svými soupeřkami, kterým v pátek na jejich hřišti podlehly 0:1.

Fotbal
Znovu a lépe? Češky se v Lize národů podruhé utkají s Bosnou a Hercegovinou
Video

České fotbalistky se pokusí v Lize národů odčinit porážku z Bosny a Hercegoviny (0:1). Pokud v odvetě v Hradci Králové své soupeřky porazí, vrátí se před ně do čela skupiny B4. Přímý přenos sledujte od 16:50 na ČT sport a ČT sport Plus.